Felemenk Örgü Nasıl Yapılır?

Dutch Braid, Felemenk Örgü ya da Hollanda Stili Örgü.

Bu yazımızda sizlerle, felemenklerin en çok kullandığı örgü stilini paylaşacak ve adım adım nasıl yapıldığı hakkında fotoğraflar dahili bilgiler vereceğiz. Yapılan model güzel olduğu kadar, çarpıcı da zira harika bir görünüm sunuyor ve bu da dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlıyor kolay bir şekilde. Hollanda stili örgü, Hollandalı örgü gibi isimlerle de anılan bu saç örgü modelinin “felemenk örgü” olarak anılmasının daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Zira, diğerleri kulakları biraz tırmalıyor siz de fark ettiyseniz. Daha fazla modeli saç örgü modelleri kategorisinde bulabilmeniz de mümkün, hatırlatmakta fayda var.

Neyse, dönelim Felemenk örgümüze. Öncelikle, çok güzel! Vallahi… Özellikle sarı yahut platin rengi saçlarda harika bir uyum sağlıyor. Tabii, saçlarınızın uzun olması da etkili oluyor bu örgünün yapımında. Uğraştırıcı ve meşakkatli bir yapımı olsa da; zor olmadığını belirtmek isteriz. Birkaç denemeden sonra eliniz de alışacaktır zaten bu örgü modeline. Sık sık kullanmak isteyeceğinizi duyar gibiyiz çünkü çok seveceğinizi düşünüyoruz. Saç modelleri için bu siteyi takip etmeye devam ederken bulduğunuz modelleri saçlarınıza uygulamayı unutmamanızı temenni ediyoruz. Keza, umut da ediyoruz. Ümitvar bir site olduğumuz aşikâr. Saçlarınız İçin ekibi güncel modelleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyor.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere; next butonlarını kullanarak “felemenk (hollanda stili) örgü nasıl yapılır?” sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir