2016 saç trendi kırmızı ombre saç modelleri

Son zamanlarda özellikle üniversite gençliği arasında büyük ilgi gören ve göze çok hoş gözüken kırmızı ombre saç rengi hakkında birkaç bilgi paylaşmak istedim. Gençler için çok hoş bir seçenek olan 2016 saç trendi kırmızı ombre saç modelleri profesyonel kuaförler tarafından yapıldığı zaman etkileyici ton geçişleri ile nefes kesici bir saç stilini ortaya çıkarıyor.

Geçişlerin sırrı

Adı kırmızı ombre olsa da tam olarak kırmızı renginin uygulanmadığı bu modellerde kırmızı, turuncu ve sarı arasında kalan renklerin geçişlerini görüyoruz. Güneş ışığı altında oldukça parlak ve etkileyici duran bu saç stili kullanım açısından da birçok saç şekline uygun. Yani bu saç rengine sahip kişiler saçlarını isterlerse örebilir, isterlerse açık bırakabilir, topuz yapabilir ya da toplayıp at kuyruğu yapabilirler. Düz saçların yanı sıra dalgalı saçlarda da oldukça hoş duran 2016 saç trendi kırmızı ombre saç modelleri içerisinde sarıdan kırmızının en yoğun tonları ve mora kadar geçiş yapılabilen bir yapıya sahip.

Her mevsime uygun

Kış aylarında sonbaharın renklerini taşıdığı için oldukça şık gözükecek, bahar ve yaz aylarında ise güneş ışığı altında parlaklığı ile herkesi etkileyecek nitelikte olan kırmızı ombre saç modeli her mevsimde kullanılabilecek bir yapıya sahip. Bu saç modeli hakkında ayrıntılı bilgi ve güzel bir şekilde uygulanmış örnek görsellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

2016 saç trendi kırmızı ombre saç modelleri resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir