Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri içinde saça tatbik edilen bir çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler sadece şampuanlar ve saç kremleri değildir. Saçın sağlıklı uzamasını sağlayan ürünler de saç bakım ürünleri içinde yer alır.

1- Şampuanlar

Saç bakım ürünleri içinde herkesin kullandığı en temel ürün şampuanlardır. Şampuanlar saç temizliğinin vazgeçilmez ürünleridir. Bitkisel şampuanların yanı sıra; içinde kimyasal barındıran şampuan türevleri de vardır. Saçın yapısına göre seçilen şampuanlar farklı markalara göre değişik özellikler içerir.

sac-bakim-urunleri

53d420d7736d5_-_john-frieda-full-repair-range

2- Saç Kremleri 

Saç bakım ürünlerinin içinde şampuanlardan sonra en çok kullanılan ürünlerin arasında saç kremleri gelir. Saç kremleri duş esnasında saçlara uygulanır ve bir süre bekletildikten sonra yıkanır. Saç kremlerinin görevi saç uçlarının daha bakımlı görünmesini sağlamaktır. Saç kremleri saç diplerine değil uç kısımlara sürülür.

Creightons-Frizz-No-More-1

3- Saç Bakım Yağları 

Saç bakım yağları fön ve diğer dış etkenlere maruz kalan saç uçlarının onarılmasını sağlayan saç bakım ürünlerindendir. Saç bakım yağları yine saçların uçlarına sürülür. Fön çektirmeden önce kullanılan saç bakım yağları saçların kırılmasını önler ve sağlıkla parlamalarını sağlar.

4bd614f1c6c43ebd59c42b5c58bac7ab1_5b75f877d80ad2aacdbaa1fcd04c344a_2

4- Saç Spreyleri 

Saç bakım ürünleri arasında saç şekillendirici ürünlerde bulunmaktadır. Saç spreyleri saçları istediğiniz forma sokan şekillendirici ürünlerdir. Sert içerikli yada doğal görünümlü olmasını istediğiniz saç şekline ulaşmak için saç spreylerinden yardım alabilirsiniz.

images

5- Saç Dökülmesine Karşı Ürünler 

Saç dökülmesine karşı olan ürün çeşitleri içinde çeşitli bakım kremleri ve şampuanlar yer alır. Bu ürünler daha çok eczanelerde satılır ve saç köklerinin onarılmasına yardım ederler. Çeşitli içerikleri ile bu ürünler kimi zaman bitkisel yoğunlukta olurlar. Saç bakım ürünleri ile saçlarınızı parlak gösterebilir, dökülmelerini önleyebilir ve saçlarınızı dilediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Piyasada bulunan bir çok saç bakım ürünü isteklerinize yanıt verecek nitelikte üretilmiştir.

$fgk_shp_gloss_250ml_130113

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir