2016 Saç Bandana Modelleri

2016 saç bandana modelleri renkli ve desenli kumaşlardan meydana gelen ve saçlarınızı daha şık gösteren bandana çeşitlerini içermektedir. Bandana modellerini saçınıza düzgün şekilde takmanız modelin daha şık görünmesini sağlar.

1- Sade Görünümlü Bandanalar 

Sade görünümlü bandanalar beyaz gibi soft renklerden meydana gelirler. Saç topuzunuzu daha şık göstermek istiyorsanız sade görünümlü bandanalara yönelebilirsiniz. Kadınlar bu tip bandaları daha çok yüksek topuz yaptıkları zamanlarda kullanıyor.

maxresdefault

2- Örgü Bandana Modelleri 

Örgü bandana modelleri renkli kumaşlarıyla saçlarda salaş bir görüntü oluşturuyor. Örgü kumaşlardan meydana gelen saç bantlarınızı saçlarınızla beraber örerek kullanabilirsiniz. Örgü bandana modellerini aynı zamanda kendi başına da serbest saçlarınıza takabilirsiniz.

Spor-Saç-Bandı-Modelleri

3- Etnik Desenli Bandana Modelleri 

Etnik desenli bandana modelleri etnik kıyafetlerinizle uyum sağlayan bandana modellerinden oluşuyor. Çizgiler ve grafiksel ayrıntılardan oluşan etnik desenli bandanalarınızı yukarıdan bağlayarak yada başınıza kalın bir şerit halinde geçirerek kullanmanız mümkün. Etnik desenli bandanalar uzun elbiselerle de uyum sağlayan bandana modellerindendir.

bandana_modelleri_baglanis_sekli

4- Çiçekli Bandana Modelleri 

Desenleriyle sizi yaza hazırlayan bandana modellerinden biri de; çiçek desenli bandanalar. Çiçek desenli bandanalarınızı saçlarınızı toplayarak kullanabileceğiniz gibi yukarıdan uçlarını bir araya getirerek taç şeklinde de kullanabilirsiniz. Çiçekli bandana modelleri çiçek desenli kıyafetlerinizle de son derece uyumludur.

gunluk-kisa-sac-modelleri-2015

5- Grafik Desenli Bandana Modelleri 

Grafik desenli bandana modellerinde sarı ve siyah gibi zıt renklerin dışında; fıstık yeşili, mavi ve yeşil gibi renklerde bulunur. Grafik desenli bandanalar diğer bandana türlerine göre daha renkli. En favori bandana tasarımları arasında gösterilen grafik desenli bandalar düz renkli elbiseler yada gömleklerle bir arada kullanılıyor. Değişik bir tarz yaratmak istiyorsanız grafik desenli bandana modelinizi uzun küpelerle bir arada kullanabilirsiniz.

14267524780_51848000

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir