2016 Kahkül Modası

Kahkül modası sokak modasında yine kendini göstermeye başladı. Kahkül modasına ayak uydurmak istiyorsanız; saçlarınızın bu şekil için uygun olması gerekmektedir. Genellikle düz saç tipine kahkül modası daha uygundur.

1- Ombre Saçlarla Kahkül Modası 

Saçlarınız ombre tipinde renklendirilmiş ise kahkül modeller saçınızda daha hoş görünür. Düz ve gür saçlara yapılmış olan ombre saç tipinde kahkül şekli oldukça cool görünür. Kalın kahküller ombre saç modasını tamamlayan saç şekillerinden biridir.

yuz-sekillerine-gore-kahkul-kesimleri-2014-2015

2- Platin Saçlarda Kahkül Modası 

Platin saçlarda kahkül modasını kullanmak istiyorsanız biraz daha kalın tipli kahküllerden yardım alabilirsiniz. Bu tip saçlarda kahkül modası küt kesim saçlar için daha uygundur. Saçlarınız platin renk tonlarındaysa saçlarınızı küt kestirerek ön kısımda kalın bir kahkül kullanabilirsiniz.

2016-sac-kesim-modelleri-620x330

3- Kumral Saçlarda Kahkül Modası

Kumrala boyanmış saçlarınıza biraz daha hareket kazandırmak için kahkül kesilmiş modellerden faydalanabilirsiniz. Alın kısmını tamamen kapatan kahküller kumral saçlarla beraber 2016 trendlerine uygun bir model yakalamanızı sağlayacak. Alnınız dar ve kumral ise saçlarınızda kahkül kullanmaktan kaçınmayın.

Düz-2016-Saç-Modelleri

4- Bakır Saçlarda Kahkül Modası 

Bakır saçlar her zaman dikkat çekici saç tonlarından meydana gelir. Daha fazla dikkat çekmek için saçınızda kahkül modelini hiç çekinmeden kullanabilirsiniz. Saç yoğunluğuna ve saç kesim stiline göre saçlarınızda kahkül modeli kullanmanız mümkün. Ön kısımları kısa arka tarafları uzun ve bakır renk olan saçınızın ön kısmını uzun kahkül kestirerek 2016 kahkül modasını iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Popüler-Kahkül-Saç-Modelleri-20161

5- Toplu Saçlarda Kahkül Modası 

Kahkül modasını yeni sezonda sadece salık saçlarda görmeyeceğiz. Saçlarınızı toplayarak da kullanabileceğiniz kahkül modası, özellikle de uç kısımları hareketli şekilde olan saç modellerine daha uygun. Uç kısımları maşa ile şekillendirilen saçlarınızı toplayıp ardından kahkülünüzü ön kısımda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

bangs_Ophelia_Lovibond 14195983530.16493200

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir