2017 Uzun Saç Modelleri

2017 uzun saç modelleri farklı renkleri ve kesimleriyle güzelliğinizi güçlendirecek saç modellerinden meydana geliyor. Renklerin daha yumuşak ve kesimlerin daha modern olduğu saç modellerinde uzun saçın estetik hali her anlamda saçlara yansıtılacak.

1-2017 uzun saç modellerinde dalgalı ve kendi halindeymiş gibi görünen saç modelleri popüler olacak. Düz kesim saçlarda yaratılan bu doğal ve dalgalı hava kıyafetlerinizle de size eşlik edecek popüler modeller arasında yer alıyor.

images

2- Saç modellerinde 2017 sezonunda farklı renklerde ve maşa ile şekillendirilen saçlarda yer alacak. Bakır, kızıl ve esmer kadınların ilk tercihi olan siyah saçlar maşa ile havalı bir forma bürünecek. Saçlarınızı maşanın gücünden yararlanarak kabartabilir ve sık dalgalar elde edebilirsiniz.

modniy-kolr-volossya-2017-roku-tendencyi-foto-melruvannya-farbuvannya_392

3- Katlı uzun saç modelleri 2017 senesinde de en çok kullanılan saçlar arasında yerini alacak. Özellikle de saçları seyrek olan bayanların daha gür göstermek amacıyla kullandıkları katlı uzun saç modelleri tepede toplanarak da şık bir kullanım olanağı sunuyor.

Mezuniyet-saç-modelleri-at-kuyruğu-2017

4- Ombre uzun saç modelleri geçtiğimiz yıla oranla daha çok kullanılacak. Uzun saç modelleri üzerinde son derece iddialı görünen ombre saçlar uzun saçlara ayrı bir ahenk kazandırıyor. Her ten rengine kolaylıkla uyum sağlayan ombre saç modellerinde yine katlı kesimler mevcut.

uzun-katli-sac-modelleri-2017

5- Dalgalı fönle hareketlendirilen uzun saç modelleri 2017 popüler uzun saç modellerinden bir diğeri. Saç modeli uzun fakat bir miktar katla hareketlendirilen bu tip saçlarda dalgalı fön modeli oldukça havalı görünüyor. 2017 senesinde yumuşak renklerle beraber bu uzun saç tipini kullanabilirsiniz.

layered_haircut_69_20130201_1255498468

 

2017 Uzun Saç Modelleri” için bir yorum

  1. Saçlarım her zaman uzun ama uçlarda hep kırıklar ve yıpranmalar vardı bu yüzden artık uzaması durdu ve arada kestiriyorum bu yüzden kısalmaya başladı hemen hem hızlı uzatmak hem de bakım yapmak için doğal keratin kullanmaya başladım patentli kertin aynı uzunluğa getirmemi sağladı ve yıpranma kırık falan da kalmadı saçlarımda tam istediğim gibi uzun ve sağlıklı saçlarım var boya da yaptırıyor olmama rağmen çok sağlıklı ve bakımlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir