Saçlar İçin En Güzel Tokalar

Saçlar için dizayn edilen tokalar genellikle klasik görünüm sergilemek istediğinizde kullanılan saç tokalarıdır. Bunun yanında gelinler için yada genç kızlar için farklı saç tokaları da bulunmaktadır. Taşlı, incili yada tüylü tokalar kadınlara hitap eden en güzel toka örneklerindendir.

1- Gelin Saçları İçin En Güzel Tokalar 

Gelinlerin zarafetine uyum sağlayan en güzel saç tokaları taşlardan meydana gelen saç tokalarıdır. Topuz saç şeklinin tam üzerine yada yan tarafına takılan saç tokaları beyaz taştan oluşur. Böylece gelinliğin üzerinde yer alan işlemelere uygun bir aksesuar kullanılmış olur.

il_570xN.375061634_mtd4

2- Genç Kızlar İçin En Güzel Tokalar 

Genç kızlarda kendi tarzlarına ve sokak modasına göre çeşitli aksesuarlar kullanırlar. Genç kızlar için en iyi saç tokası önerilerinden biri; kurdela saç tokalarıdır. Saç kuyruklarının uç kısmına takılabildiği gibi, saç topuzunun dip tarafına takılarak da değişik bir stilde kullanılabilir.

Fiyonk-toka-süslemeli-en-güzel-örgü-saç-modelleri

3- Abiye Elbiseler İçin En Güzel Tokalar

Abiye bir elbise giydiğinizde saçınızda değişiklik istiyorsanız mutlaka incili saç tokaları edinin. Taşlar ve incilerle meydana getirilen bu tokalar saç topuzlarınıza ayrı bir estetik görünüm kazandıracaktır. Takımı oldukça kolay olan bu tokaları topuzun yan kısmına iliştirerek gecenin parlayan yıldızı olun.

Saç-Toka-Modelleri-2015

4- Tüylü Tasarım En Güzel Tokalar

Tüylü saç tokaları daha çok frapan giyimi seven kadınlar arasında kullanılıyor. Saçaklı bir elbise giydiyseniz yada kıyafetinizde tüy detaylar varsa saçınıza tüylü bir toka takarak kıyafet bütünlüğünü koruyabilirsiniz. Tüylü tokaların üzerinde yer alan parlak bir taş  şık bir detay olarak görünecektir.

tüy-detaylı-saç-tokası-modeli

5- Hayvan Figürlü En Güzel Tokalar 

Hayvan figürlerinden yararlanılarak tasarlanan saç tokaları oldukça şık görünür. Bir tavus kuşunun üzerinde yer alan parlak taşlar saçlara zarafet kazandırır. Enseden yapılan topuzlarda yan tarafa takılan bu tokalar parlaklığı ve şekliyle göz doldurur.

 

metal-tavuskuşu-figürlü-saç-toka-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir