Dağınık Saç Modeli Önerileri

Dağınık saç modelleri yap çık tarzında ve hiç vakit kaybetmeden sizi cool bir moda sokan saç modellerindendir. Dağınık saç modeli türleri içinde daha çok topuz modelleri kullanılır. İsterseniz saçlarınızı banyodan sonra serbest halde bırakarak dağınık serbest saç modeli elde edebilirsiniz.

1- Cool Görünümlü Dağınık Saç Modeli Önerileri 

Görüntünüzle sizi oldukça farklı bir tarza taşıyacak olan dağınık saç modellerinden biri de; tarz saç modelleri. Saç renginiz veya kesiminiz ne olursa olsun saçlarınızı basit bir şekilde arkadan toplayarak bu cool görünümü elde edebilirsiniz.

daginik-topuz-modelleri-12

2- Tepeden Topuz Dağınık Saç Modeli Önerileri

Tepeden dağınık bir şekilde yapacağınız saç modelleri görünümünüzü oldukça stil bir moda sokacak. Üzerinize ne giyerseniz giyin bu saç tipi oldukça elegan görünüyor. İster klasik kıyafetlerle isterseniz spor kıyafetlerle bir arada kullanabilirsiniz.

basit-tepeden-daginik-topuz-sac-modeli

3- Aksesuar Destekli Dağınık Saç Modelleri 

Aksesuarlardan yardım alarak kendinize dağınık saç modellerinden birini yapabilirsiniz. Tepede serbest bir topuz yapın ve etrafını papatyalarla süsleyin. Son derece romantik görünümlü olan bu saç modeli uzun elbiselerin en iyi saç modellerinden biridir.

Dağınık-Topuz-Modeli

4- Yap Çık Dağınık Saç Modelleri

Saçlarınız dağınık yada kirli görünebilir. Bu görünümü kamufle etmek için lastik tokayı alın ve hemen arka tarafta kendi etrafında toplayın. Saçlarınız böylece daha estetik görünecek. Üstelik spor kıyafetlerle de bir arada kullanabileceğiniz dağınık saç modellerinden biri.

dagınık-topuz-modelleri-2_494x440

5- Örgü Dağınık Saç Modelleri 

Saçlarınızı yanlardan örün ve arka kısmı istediğiniz gibi şekillendirin. Örgünüzün özenli olmasına gerek yok. Bunun için sadece bir saç tokası işinizi görecektir. Bu tip şekillendirilen saçlar kendinizi bu saç tipiyle de ne kadar özgür bıraktığınızı ifade edecektir.

 

k braids

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir