Mor Şampuan Nedir Kim Kullanır

Genellikle bazı ürünler hakkında çok peşin yargıya sahip oluyoruz. Söz konusu olan şampuanlar olduğu zaman birbiri ile çelişen düşüncelere sahip olsak da bazı ürünlerin özellikleri söz konusu olduğunda çok bilgi sahibi olmadan konuşmayı seviyoruz. Kesinlikle mor şampuan da bunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Mor Şampuan Nedir

Beyaz veya açık renk (açık sarı ve özellikle gri tonları) saçlarda oluşmaya başlayan renk değişimlerinin, çiğliklerin ve gereksiz parlaklıkların önüne geçerek yeniden küllü bir görünüm kazanmasını sağlayan bir şampuan olarak kullanılan bir üründür. Bu sebeple çok az ürünün vaat ettiği bir özelliğe sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Bu bakımdan saçınızı henüz bu renk tonlarına boyamadan önce kullanacağınız mor şampuan markasını temin etmeniz sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Genellikle mor şampuan denildiği zaman renk değişimlerinin önüne geçtiği düşünülse de aslına bakılırsa gereksiz yansımaların önüne geçerek açık renk saçların hak ettikleri küllü görünüme sahip olmalarını sağlayan bir şampuandır diyebiliriz.

Mor Şampuan Nasıl Çalışıyor

Bu şampuanın çalışma prensibi hakkında yerli yabancı pek çok web sitesinde araştırma yaptım. Genel olarak içeriğinde bulunan mor pigmentler yardımıyla saç renklerinin ihtiyacınız olan hale geri dönmesini sağladığının altını çizebiliriz. Yine de benim gözümün önünde bu konu açıldığı zaman sahte paraların tespitinde kullanılan mor ışıklar geliyor 😊

Mor Şampuan Kullanımı

Mor şampuanının kullanımının haftada iki kerenin üzerine çıkması tavsiye edilmiyor. Onun dışında kullanım konusunda bir farklılığı bulunmuyor. Biraz renkli ve hatta boyar özellikte olduğunu söyleyebileceğimiz bir şampuan…

Yine de su ile temas edip iyice durulandığında morluğundan bir eser kalmıyor. Bir diğer konu başlığı da bu ürünün hangi markadan alındığı çünkü pek çok farklı markanın mor şampuan ürünleri olduğunu biliyoruz. Bu ürünlerin neredeyse büyük bir çoğunluğunun birbirinin aynısı olan içeriklerle dolu olduğunun da farkındayız.

Marka tavsiyesi yapmayacağız. Bu konuda youtuberların videolarına göz atabilirsiniz. Yine de pek çok videonun reklamdan geçilmediğinin de farkına varmak gerekiyor. Bazı reklamların  kalitesiz ürünlerin ön plana çıkarılmasından başka bir işe yaramadığının da unutulmaması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir