Protez Saç Ne Kadar Dayanır

Bazı sorular çok sık sorulmasına rağmen internette cevaplarına ne yazık ki kolay kolay ulaşmak mümkün olmamaktadır. Bu sebeple protez saç ne kadar dayanır gibi çok sık sorulan ve cevapları karışık olan soruları yazmaya devam ediyoruz. Şu konunun altını çizmek isteriz ki saclarinizicin adresi olarak herhangi bir markanın yada ürünün reklamlarını yapmadan önce objektif bir şekilde yazmaya devam ediyoruz. Bizim önceliğimiz siz değerli misafirlerimizin bilgilere hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Protez Saç Ne Kadar Ömre Sahiptir

Bu sorunun cevabı kullanım sıklığına ve kullanma metoduna bağlıdır. Yaptığımız araştırmalara göre protez saç ne kadar dayanır sorusunun en mantıklı cevabının aşağıda bulunan faktörlere bağlı olarak değiştiğini söyleyebiliriz.

  • Kullanma sıklığı
  • Kullanma şekli
  • Bakımının yapılması
  • Hangi malzemeden üretildiği
  • Protez saçın sağlamlığı için yapılan uygulamalar

Bilindiği üzere protez saçın kaliteli olması kendi kafanıza uygun şekilde üretiliyor olması ve yapımı esnasında dikkat edilen özelliklerin bir arada değerlendirilmesinde gizlidir. Yapımı esnasında çalışan kişiler gerçek saç kullanmaları durumunda protez saçın fiyatı artmakta yalnız ömrü kısalmaktadır.

Şu ana kadar pek çok protez saç kullanıcıları ile yaptığımız sohbetler neticesinde ortalama ömrünün 12 – 16 ay arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında protez saç üreten markalar ise çoğunlukla 2 yıla varan bir ömür biçebilmektedir. Protez saçın yapımı esnasında kullanılan malzemeye göre bu sürenin 3 seneye kadar uzayabildiğini söyleyenlerde bulunmaktadır.

Protez Saç Hakkında Az Bilinenler

Gerçek bir saç görünümü elde etmek amacıyla insan cildini hava alacak şekilde (çoğunlukla gerçek saçtan) üretilen bir nevi protez saç yapısı yani doğal peruktur. Peruktan en büyük farkı ise gerçek saçtan ayırt edilemeyecek kadar gerçekçi bir şekilde üretilmiş olmasından kaynaklanır. Bu sebeple ömrü hakkında net birşey söylemek mümkün olmamaktadır. Çoğunlukla birbirine rakip olan adreslerin birbirlerini karalamak amacıyla çıkardıkları reklam ve haberlerin doğruluğu hakkında bir kullanıcısı ile konuşmanın daha doğru olacağını söylemek gerekmektedir.

Protez Saç Ömrü Az Olursa – Protez Saç Garantisi

Bazı markalar yaptıkları ürünün ciddi anlamda arkasında durdukları için bir süreliğine garanti altında tutabiliyorlarmış. Yaptıkları bu işlem yine de kısa süreli oluyormuş. Aynı kullandığımız teknolojik aletlerde olduğu gibi kullanım sıklığı gibi durumlar söz konusu olduğunda protez saçın kullanma süresinin azalması gibi bir durum ortaya çıkabiliyormuş. bu konuya dikkat etmek gerekiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir